Pl tartnr Rank Namn År Dst Klubb Tid
Bana A (11/11 Preliminär resultatlista 2
1 61 Mats Erik Malmberg 78 14 Jönköpings OK 46:29
2 49 Viktor Antonsson 91 14 Eksjö SOK 47:59
3 70 Andreas Leandersson 91 18 OK Tyr 54:05
4 31 Robert Hjelm 70 14 Vimmerby OK 1:03:01
5 15 Rickard Danielsson 69 14 Vimmerby OK 1:03:47
6 34 Gunnar Karlsson 60 14 Målilla OK 1:06:39
7 60 Åke Arvidsson 49 14 Hultsfreds OK 1:10:02
8 48 Andreas G. Ainemo 71 14 Hultsfreds OK 1:13:24
9 19 Frida Danielsson 93 14 Vimmerby OK 1:29:35
65 Sofie Svensson 93 14 Vimmerby OK Ej godk.
69 Eva Adolfsson 93 14 Vimmerby OK Ej godk.
Bana B (15/15 Preliminär resultatlista 2
1 41 Herman Billing 14 Målilla OK 52:21
2 43 Tony Zetterström 66 14 Målilla OK 52:36
3 42 Johan Billing 68 14 Målilla OK 55:12
4 10 Gunnar Enberg 47 14 Målilla OK 59:34
5 32 Anders Braff 14 Hässleby SOK 59:51
6 21 Markus Johansson 14 Målilla OK 1:00:38
7 62 Anders Svalbring 64 14 Målilla OK 1:01:18
8 35 Ulf Isaksson 69 14 Hässleby SOK 1:08:33
9 1 Bea Edgren 14 Hultsfreds OK 1:09:44
10 18 Agneta Oliverstam 14 Vimmerby OK 1:11:58
11 4 Peter Edgren 14 Hultsfreds OK 1:17:04
12 33 Jonas Olausson 14 Målilla OK 1:20:46
12 74 Susanne Zetterström 67 14 Målilla OK 1:20:46
14 11 Carola Billing 71 14 Hultsfreds OK 1:29:07
50 Kenneth Antonsson 58 14 Vimmerby OK Ej godk.
Bana C (25/25 Preliminär resultatlista 2
1 64 Josef Svalbring 94 14 Målilla OK 31:20
2 54 carolina Falk 62 14 Vimmerby OK 35:49
3 55 Torbjörn Falk 58 14 Vimmerby OK 37:12
4 58 Eirin Andersson 96 14 Vimmerby OK 40:31
5 59 Håkan Andersson 65 14 Vimmerby OK 42:04
6 57 Roland Nilsson 46 14 SOK Viljan 42:40
7 30 Julia Arvidsson 14 Vimmerby OK 43:44
8 28 Patrik Arvidsson 14 Vimmerby OK 43:50
9 29 Anneli Arvidsson 14 Vimmerby OK 43:59
10 68 Kajsa Adolfsson 96 14 Vimmerby OK 48:04
11 9 Lars Pettersson 46 14 Vimmerby OK 48:09
11 67 Mats Adolfsson 53 14 Vimmerby OK 48:09
13 52 Allan Håkansson 33 14 SOK Viljan 50:11
14 6 Lars Inge Eklund 39 14 Vimmerby OK 52:18
15 20 Leif Axelsson 14 Målilla OK 52:23
16 25 Henrik Karlsson 14 Hultsfreds OK 53:21
17 5 Annelie Nylander 70 14 Hultsfreds OK 57:41
18 17 Daniel Axelsson 14 Målilla OK 58:05
19 66 Karina Svensson 61 14 Vimmerby OK 1:02:03
20 13 Johan Nilsson 14 Hultsfreds OK 1:02:36
21 16 Emma Billing 99 14 Hultsfreds OK 1:02:54
22 12 Robert Billing 96 14 Hultsfreds OK 1:02:55
23 8 Bo Eklund 45 14 Vimmerby OK 1:05:52
24 3 Annsofi Johansson 14 Hultsfreds OK 1:05:58
25 73 Clara Gustafsson 99 14 Hultsfreds OK 1:08:42
Bana D (8/8) Preliminär resultatlista 2
1 53 Gunilla Sävenstrand 47 14 Hultsfreds OK 32:47
2 63 Marie Svalbring 66 14 Målilla OK 33:34
3 26 Emelie Danielsson 90 14 Vimmerby OK 33:56
4 22 Elisabeth Danielsson 69 14 Vimmerby OK 34:32
5 47 Mattias Idelind 14 Hässleby SOK 38:47
6 23 Erik Erlandsson 01 14 Vimmerby OK 38:56
7 24 Gustaf Nilsson 01 14 Vimmerby OK 39:37
8 56 Ulla Nilsson 42 14 SOK Viljan 47:34
Bana E (15/15 Preliminär resultatlista 2
1 40 My Nordenström 14 Hässleby SOK 29:40
2 71 Gunvor Nilsson 39 14 Hultsfreds OK 30:07
3 44 Lukas Kvist 14 Hässleby SOK 30:53
4 45 Viktor Steierdahl 14 Hässleby SOK 31:08
5 46 Arvid Jakobsson 14 Hässleby SOK 31:12
6 72 Alfred Idelind 14 Hässleby SOK 34:19
7 14 Jan-Ulf Karlsson 44 14 Målilla OK 34:40
8 27 Allis Nilsson 69 14 Vimmerby OK 34:54
9 37 Gillis Söderström 14 Hässleby SOK 39:28
10 36 Simon Steierdahl 14 Hässleby SOK 40:14
11 38 Tomas Kvist 14 Hässleby SOK 40:15
12 39 Torbjön Kvist 14 Hässleby SOK 40:37
13 51 Arne Sävenstrand 39 14 Hultsfreds OK 41:48
14 2 Gunhild Svenonius 14 Hultsfreds OK 51:47
7 Linus Karlsson 14 Målilla OK Ej godk.